מיזם הכתיבה של הנוער בישראל - Resh מהווה במה איכותית לנוער היוצר.
מיזם הכתיבה של הנוער בישראל - Resh הוא אתר תוכן עצמאי המהווה במה איכותית לנוער היוצר. האתר הוקם ב־9 בספטמבר 2012 על־ידי העיתונאים הצעירים, טל ניסן וניתאי ענבי, אז בני 16 מפתח־תקוה. בין העורכים נמנים: אופיר הלל, טלי ברייר ודנה שלו
מיזם הכתיבה של הנוער בישראל - Resh מעלה על נס את יכולת הכתיבה והביטוי של בני־הנוער, ומפעיל שלושה מדורים עיקריים: אג'נדה (מדור דעות ואקטואליה), מגזין, ובמה פתוחה ליצירות ספרותיות, שירה וסיפורת.
בני־הנוער הם אלו שכותבים ועורכים את תכני האתר בהתנדבות מלאה. 


שיתופי הפעולה שלנו: 
מנובמבר 2012, המיזם מחזיק בטור מתבגרים המשותף עם "עשר פלוס", אתר להורים למתבגרים. מהות שיתוף הפעולה היא להציג שני צדדים לאותו המטבע – צד הנוער אל מול צד ההורים. 
מאפריל 2013, מאמץ האתר את פרויקט הרצ"ל - הרצאות לנוער שיזם עופר פריאל. במסגרת שיתוף הפעולה הוקם "מיני-סייט" וכן הופק אירוע הרצאות לנוער בפתח־תקווה. באירוע הוצגו גם קטעי שירה ופרוזה שפורסמו באתר. 
ביולי 2013, לקראת פסטיבל הקולנוע ירושלים ה־22 - שיתף המיזם את הסיפורים שמאחורי היצירות הקולנועיות מהארץ ומחו"ל שמשתתפות בפסטיבל. בין היתר, סרטי נוער אשר הופקו במסגרת "תחרות היצירה הצעירה" לזכרו של וים ואן ליר. 
בספטמבר 2013 במלאת שנה להקמתו, יזם האתר את תחרות הכתיבה "יוצרים מציאות אחרת". בתחרות נטלו חלק למעלה ממאה בני נוער ששלחו יצירות פרי עטם. שופטי התחרות היו סול צבי, יחזקאל נפשי וארז ברזוליק. לשלוש הזוכות במקומות הראשונים הוענקו חבילת ספרים מתנת הוצאת כנרת-זמורה־ביתן-דביר וחבילת שי מתנת החנויות "ממגנטת" ו־"Made In TLV" שבבעלות הסופר והעיתונאי, יובל אברמוביץ'. 
בנובמבר 2016 החל שיתוף פעולה עם התנועה לאיכות השלטון.
 
כתבו עלינו ברשת "העיר"יובל בורוביץ', כתב האתר, משתתף בכתבה ב-Makoכתבה במלאבס על אירוע הרצ"ל שהפקנו בפ"תאזכור באתר "העין השביעית"
"יש בני נוער של נואשו מהעיתונות" - ריאיון בעיתון "הארץ"ידידיה ויטל ממליץ לקרוא את הראיון עמו שפורסם באתרניתאי ענבי, עורך האתר, מתראיין עם יעקב אילון לתכניתה של טובי הרשלר-שפיגלרריאיון עם בן כספית בערוץ הראשון, בתכנית "עושים סדר חדש"
טל ניסן, עורכת האתר, בריאיון לתכנית "23 דקות", החל מ-16:10ריאיון לעיתון המקומי - "ידיעות פתח תקווה", מבית ידיעות אחרונות
 


על אודות | צוות האתר | צור קשר | הצטרפו אלינו | כל הזכויות שמורות למיזם הכתיבה של הנוער בישראל - 2017-2012


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS